Uudised

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

1 nädal tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

11. veebruaril toimus Lenne Sulgpallikeskuses Suleliste IV etapp. 🏸

Meie klubi noortest jõudsid poodiumile. 👏

Tüdrukud I liiga

🥇 Maria Somova

🥈 Kreete Kalvik

Poisid I liiga

🥇 Indrek Tupp

Tüdrukud II liiga

🥈 Jasmine Äniline

Palju õnne! 👏
Lae juurde…Näita vähem…

11. veebruaril toimus Lenne Sulgpallikeskuses Suleliste IV etapp. 🏸
Meie klubi noortest jõudsid poodiumile. 👏

Tüdrukud I liiga
🥇 Maria Somova
🥈 Kreete Kalvik
Poisid I liiga
🥇 Indrek Tupp
Tüdrukud II liiga
🥈 Jasmine Äniline

Palju õnne! 👏Image attachmentImage attachment

2 nädalat tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

1.-03. veebruaril 2024 toimusid Tallinnas Nord Spordihoones 60.Eesti Meistrivõistlused 🏸.

Meie klubi esindasid: Aleksander Bazanov, Mario Kirisma, Robert Mander, Sten Muinast, Arturi Asperk, Eliise Siimann, Laura-Liis Kale, Grettel Luts ja Kelli Muinast. 🙌

Meespaar:

🥉 Mario Kirisma ja Oskar Männik (TÜASK).

Palju õnne! 👏

📸 Oleg Hartsenko
Lae juurde…Näita vähem…

1.-03. veebruaril 2024 toimusid Tallinnas Nord Spordihoones 60.Eesti Meistrivõistlused 🏸.
Meie klubi esindasid: Aleksander Bazanov, Mario Kirisma, Robert Mander, Sten Muinast, Arturi Asperk, Eliise Siimann, Laura-Liis Kale, Grettel Luts ja Kelli Muinast.  🙌

Meespaar:
🥉 Mario Kirisma ja Oskar Männik (TÜASK). 

Palju õnne! 👏
📸 Oleg HartsenkoImage attachment

3 nädalat tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

Täna toimus Sulesellide neljas etapp üksikmängudes. 🏸

Tüdrukud A:

🥇Maria Somova

🥈Teele Peerna

🥉Anett Ainsar

Poisid A:

🥇Karel Põldma

🥈Ruben Ranta

🥉Karl Erik Kompus

Tüdrukud B:

🥇Emili Paulus

🥈Heleri Veeleid

🥉Kreete Mõisnik

Tüdrukud C:

🥇Elisabet Filippov

🥈Eliise Varres

🥉Annabel Rang

Poisid C:

🥇Albert Leis

🥈Trevor Trei

🥉Raimond Vaidla

Tüdrukud D:

🥇Mia-Mai Aro

🥈Uma Mari Vellemäe

🥉Kristelle Pommer

Poisid D:

🥇Oskar Tiisma

🥈Harold Vilberg

🥉Kaspar Külasalu

Tüdrukud E:

🥇Susanna Laidna

🥈Hede Murumaa

🥉Elisabeth Talviste

Poisid E:

🥇Art Derek Lainet

🥈Rasmus Tullus

🥉Tristan Kadastik

Palju õnne! 👏
Lae juurde…Näita vähem…

Täna toimus Sulesellide neljas etapp üksikmängudes. 🏸
Tüdrukud A:
🥇Maria Somova
🥈Teele Peerna
🥉Anett Ainsar
Poisid A:
🥇Karel Põldma 
🥈Ruben Ranta
🥉Karl Erik Kompus
Tüdrukud B:
🥇Emili Paulus
🥈Heleri Veeleid
🥉Kreete Mõisnik
Tüdrukud C:
🥇Elisabet Filippov
🥈Eliise Varres
🥉Annabel Rang
Poisid C:
🥇Albert Leis 
🥈Trevor Trei
🥉Raimond Vaidla
Tüdrukud D:
🥇Mia-Mai Aro
🥈Uma Mari Vellemäe
🥉Kristelle Pommer
Poisid D:
🥇Oskar Tiisma
🥈Harold Vilberg
🥉Kaspar Külasalu
Tüdrukud E:
🥇Susanna Laidna
🥈Hede Murumaa
🥉Elisabeth Talviste
Poisid E: 
🥇Art Derek Lainet
🥈Rasmus Tullus
🥉Tristan Kadastik

Palju õnne! 👏Image attachmentImage attachment+6Image attachment

4 nädalat tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

20.-21. jaanuaril 2024 toimus Tartus A Le Coqi spordihoones Noorte GP-1 🏸,kus osales sulgpallureid nii Eestist kui ka Lätist.

Meie klubi parimad tulemused 👏💪

GD U17

🥇 Grettel Luts ja Kelli Muinast

BD U17

🥈Timo Alen Prokopenko ja Kaspar Kaasik (Tartu Triiton)

XD U17

🥈 Arturi Asperk ja Grettel Luts

GS U15

🥇 Kirsika Vaidla

🥈 Mirtel Marii Keskel

BS U15

🥈 Gregor Kivisaar

GD U15

🥇 Margaret Lips ja Kirsika Vaidla

BD U15

🥇 Gregor Kivisaar ja Koit Hallik (Tartu Triiton)

🥈 Iko Viik ja Taaniel Mehine (Veeriku Badminton)

XD U15

🥇 Kirsika Vaidla ja Andre Looskari (Nõo SK)

GS U13

🥈 Margaret Lips

BS U13

🥇 Ilmari Asperk

GD U13

🥈 Kirke Kärner ja Mia Rianna Ruul (Tartu Triiton)

BD U13

🥇 Ilmari Asperk ja Hendrik Jekimov

XD U13

🥇 Ilmari Asperk ja Margaret Lips

BS U11

🥇 Raimond Vaidla
Lae juurde…Näita vähem…

20.-21. jaanuaril 2024 toimus Tartus A Le Coqi spordihoones Noorte GP-1 🏸,kus osales  sulgpallureid nii Eestist kui ka Lätist.

Meie klubi parimad tulemused 👏💪

GD U17
🥇 Grettel Luts ja Kelli Muinast 
BD U17
🥈Timo Alen Prokopenko ja Kaspar Kaasik (Tartu Triiton)
XD U17
🥈 Arturi Asperk ja Grettel Luts
GS U15
🥇 Kirsika Vaidla
🥈 Mirtel Marii Keskel
BS U15
🥈 Gregor Kivisaar
GD U15
🥇 Margaret Lips ja Kirsika Vaidla 
BD U15 
🥇 Gregor Kivisaar ja Koit Hallik (Tartu Triiton)
🥈 Iko Viik ja Taaniel Mehine (Veeriku Badminton)
XD U15
🥇 Kirsika Vaidla ja Andre Looskari (Nõo SK)
GS U13
🥈 Margaret Lips
BS U13
🥇 Ilmari Asperk
GD U13
🥈 Kirke Kärner ja Mia Rianna Ruul (Tartu Triiton)
BD U13 
🥇 Ilmari Asperk ja Hendrik Jekimov
XD U13
🥇 Ilmari Asperk ja Margaret Lips
BS U11
🥇 Raimond VaidlaImage attachmentImage attachment+6Image attachment

06.-07. jaanuaril 2024 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti GP-sarja 3 etapp. 🏸

Medalile jõudis segapaarismängu 2. liigas Oliver Järg ja Kadri Sepp (Raul Must). 👏
Lae juurde…Näita vähem…

06.-07. jaanuaril 2024 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti GP-sarja 3 etapp. 🏸

Medalile jõudis segapaarismängu 2. liigas Oliver Järg ja Kadri Sepp (Raul Must). 👏

2 kuud tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

Täna toimus Lenne Sulgpallikeskuses Suleliste III etapp. 🏸

Meie klubi noortest jõudsid poodiumile.

Tüdrukud I liiga:

🥇Helene Pähkel

🥈Liisa Külasalu

Tüdrukud II liiga:

🥉Kreete Kalvik

Tüdrukud III liiga:

🥇Eliise Varres

Tüdrukud IV liiga:

🥉Tuule-Mari Raav

Poisid U-10:

🥉Maru Jon Maiste

Palju õnne! 👏
Lae juurde…Näita vähem…

Täna toimus Lenne Sulgpallikeskuses Suleliste III etapp. 🏸

Meie klubi noortest jõudsid poodiumile. 

Tüdrukud I liiga:
🥇Helene Pähkel
🥈Liisa Külasalu

Tüdrukud II liiga:
🥉Kreete Kalvik

Tüdrukud III liiga:
🥇Eliise Varres

Tüdrukud IV liiga:
🥉Tuule-Mari Raav

Poisid U-10:
🥉Maru Jon Maiste

Palju õnne! 👏Image attachmentImage attachment+2Image attachment

2 kuud tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

14.-15. detsembril toimus Rootsis võistus Badmintonstadion cup 2023🏸, millest võtsid osa Tallinna Sulgpallikeskuse mängijad: Grettel Luts, Kelli Muinast, Arturi Asperk ja Nikita Bezsonov. 💪

Auhinnalistele kohtadele jõudsid Kelli Muinast ja Grettel Luts. 👏

Kelli Ja Grettel mängisid naispaari B tugevusgrupis ning saavutasid koos 🥈 koha.

Kelli saavutas 🥈 koha veel nii üksikmängus kui ka segapaaris, B tugevusgrupis.
Lae juurde…Näita vähem…

14.-15. detsembril toimus Rootsis võistus Badmintonstadion cup 2023🏸, millest võtsid osa Tallinna Sulgpallikeskuse mängijad: Grettel Luts, Kelli Muinast, Arturi Asperk ja Nikita Bezsonov. 💪

Auhinnalistele kohtadele jõudsid Kelli Muinast ja Grettel Luts. 👏

Kelli Ja Grettel mängisid naispaari B tugevusgrupis ning saavutasid koos 🥈 koha. 
Kelli saavutas 🥈 koha veel nii üksikmängus kui ka segapaaris, B tugevusgrupis.

2 kuud tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

16. detsembril toimus Sulesellide paarismängu etapp.

Võitjad teie ees! 👏

A+B liiga:

🥇Jasmine Äniline – Teele Peerna

🥈Mihkel Tiik – Kimo Viik

🥉Kreete Kalvik – Merilin Lindau

C liiga:

🥇Emili Murumaa – Mia-Mai Aro

🥈Aleksandra Jakovleva – Rahel Pagil

🥉Anna Marleen Meos – Elenora Roht

D liiga:

🥇Trevor Trei – Travis Trei

🥈Magnus Kask – Kaspar Velling

🥉Melvin Rui – Albert Leis

Auhindadega aitas meid Yonex Eesti – FortSport ☺️

Aitäh kõigile osalejatele! ☺️

Järgmine Sulesellide etapp toimub juba 27.jaanuaril! 👋
Lae juurde…Näita vähem…

16. detsembril toimus Sulesellide paarismängu etapp. 
Võitjad teie ees! 👏

A+B liiga:
🥇Jasmine Äniline - Teele Peerna
🥈Mihkel Tiik - Kimo Viik
🥉Kreete Kalvik - Merilin Lindau
C liiga:
🥇Emili Murumaa - Mia-Mai Aro
🥈Aleksandra Jakovleva - Rahel Pagil
🥉Anna Marleen Meos - Elenora Roht
D liiga:
🥇Trevor Trei - Travis Trei
🥈Magnus Kask - Kaspar Velling
🥉Melvin Rui - Albert Leis

Auhindadega aitas meid Yonex Eesti - FortSport ☺️
Aitäh kõigile osalejatele! ☺️
Järgmine Sulesellide etapp toimub juba 27.jaanuaril! 👋Image attachmentImage attachment

3 kuud tagasi

Tallinna Sulgpallikeskus

2.-3. detsember toimus Käärikul Klubide Karikas🏸. Tallinna Sulgpallikeskust esindas võistlustel kolm tiimi.

TSKeskus I esiliiga/2.liiga tiimi kuulusid: Sten Muinast, Paul Kristjan Rajamägi, Mia Sakarias, Eliise Siiman ja Siiri Rajamägi.

TSKeskus II esiliiga/2.liiga tiimi kuulusid: Arturi Asperk, Nikita Bezsonov, Grettel Luts ja Kelli Muinast.

TSKeskus võitis 3.liiga/4.liiga tiimiga 🥇. Võistkonda kuulusid Kaarel Kalev, Robert Mander, Marje Ehastus ja Heleri Kasekamp.

Aitäh kõigile mängijatele ja treeneritele! Palju õnne võitjatele! 👏

📸 Kristi Kuuse
Lae juurde…Näita vähem…

2.-3. detsember toimus Käärikul Klubide Karikas🏸. Tallinna Sulgpallikeskust esindas võistlustel kolm tiimi. 

TSKeskus I  esiliiga/2.liiga tiimi kuulusid: Sten Muinast, Paul Kristjan Rajamägi, Mia Sakarias, Eliise Siiman ja Siiri Rajamägi. 
TSKeskus II esiliiga/2.liiga tiimi kuulusid: Arturi Asperk, Nikita Bezsonov, Grettel Luts ja Kelli Muinast. 

TSKeskus võitis 3.liiga/4.liiga tiimiga 🥇. Võistkonda kuulusid  Kaarel Kalev, Robert Mander, Marje Ehastus ja Heleri Kasekamp. 

Aitäh kõigile mängijatele ja treeneritele! Palju õnne võitjatele! 👏

📸 Kristi KuuseImage attachment



Vanemad postitused

Meie toetajad